Aukce Pohádkový motiv Cita Jaroslav
  • 636485925525319546_cita1.JPG
  • 636485925606570537_cita.JPG
  • 636485925683194250_cita2.JPG

Cita Jaroslav

*1926 +

Pohádkový motiv

ID Aukce: 625
Akvarel, papír, 25 cm x 29 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 21:15:00

100 Kč