• 636452203460650429_1bub4.JPG
  • 636452203827224580_bub8.JPG
  • 636452203589420253_bub4.JPG
  • 636452203737436624_bub7.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Krkonoše

ID Aukce: 634
Olej, karton, 26 x 32,5 m. Signováno a datováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:24:00

1 000 Kč

LUP58145 1300023.01.2018 20:46:32