• 636507610732993507_wenig.JPG
  • 636507610837525949_wenig2.JPG
  • 636507610993329953_wenig3.JPG
  • 636507610632402575_1wenig.JPG

Wenig Adolf

U statku

ID Aukce: 641
Kombinovaná technika, 32 cm x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:31:00

100 Kč