• 636507615073494001_linhart.JPG
  • 636507615230357963_linhart2.JPG
  • 636507615314749054_linhart3.JPG
  • 636507615386327435_linhart4.JPG
  • 636507614890201653_1linhart.JPG
  • 636507615156570208_linhart1.JPG

Linhart Rudolf

*1895 +1968

Železné hory

ID Aukce: 644
Olej, karton, 70 cm x 89 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Sklo prasklé.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:34:00

500 Kč

SNP35640 500022.01.2018 20:13:03