Aukce Krajina Kačírek Vlastimil
  • 636507618356297978_ka.JPG
  • 636507618447636641_ka1.JPG

Kačírek Vlastimil

ID Aukce: 646
Olej, plátno, fixované na kartonu, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 21:36:00

100 Kč