• 636538918068631258_jansa1.JPG
  • 636538918132694192_jansa2.JPG
  • 636538918254646236_jansa4.JPG
  • 636538917957014713_jansa.JPG
  • 636538918190392884_jansa3.JPG

Jansa Václav

*1859 +1913

Imprese - vodní hladina

ID Aukce: 654
Olej, plátno, 32,5 cm x 43 cm. Po roce 1900. Signováno vpravo dole. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 389.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:01:00

5 000 Kč

YPB56622 8000001.03.2018 22:34:09