Aukce Zahradní restaurace Blažíček Oldřich
  • 636554260311670991_1blazicek.JPG
  • 636554260432030286_blazicek.JPG
  • 636554260557635174_blazicek1.JPG
  • 636554260643107819_blazicek2.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Zahradní restaurace

ID Aukce: 655
Olej, plátno, 49,5 cm x 60 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Odborně vyčištěno. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové. Z posudku PhDr. Blažíčkové : Předložený obraz Zahradní restaurace ( Hostinská zahrada v Kačině ), patří bezpochyby k těm nejlepším Blažíčkovým krajinným záznamům. Posudek můžete stáhnout v záložce : Ke stažení.
Vyvolávací cena:

250 000 Kč

360 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:12:17

10 000 Kč

Příhozů: 12

FNH15857 36000029. 5. 2018 19:07:17
COJ77577 35000029. 5. 2018 19:06:47
FNH15857 34000029. 5. 2018 19:06:16
COJ77577 33000029. 5. 2018 19:05:56
FNH15857 32000029. 5. 2018 19:05:46
COJ77577 31000029. 5. 2018 19:05:11
FNH15857 30000029. 5. 2018 19:04:59
COJ77577 29000029. 5. 2018 19:04:23
FNH15857 28000029. 5. 2018 19:04:08
COJ77577 27000029. 5. 2018 19:00:23
AYM35985 26000026. 5. 2018 13:40:23
FNH15857 2500001. 3. 2018 22:33:55