Aukce Imprese - jezero Waldhauser Antonín
  • 636538928690697234_1wald.JPG
  • 636538928784497363_wald.JPG
  • 636538928896428543_wald1.JPG
  • 636538928979563712_wald2.JPG

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

Imprese - jezero

ID Aukce: 662
Olej, plátno, fixované na kartonu, 14,5 cm x 22 cm. Nymburk. Kolem roku 1900. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 373.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:09:00

1 000 Kč

JYH32147 4000028. 5. 2018 13:24:50