Aukce Setkání v parku Brunner František Dvořák
  • 636538942641295941_1dvorak.JPG
  • 636538942714024601_dvorak.JPG
  • 636538942828217353_dvpral2.JPG
  • 636538942771737756_dvpral1.JPG

Brunner František Dvořák

*1862 +1927

Setkání v parku

ID Aukce: 663
Olej, lepenka, 22 cm x 12,5 cm. Po roce 1900. Nesignováno. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 571.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:10:00

1 000 Kč

NRY10774 1800028. 5. 2018 13:25:01