• 636538944125401622_1fortova.JPG
  • 636538944201378862_fortova.JPG
  • 636538944404757791_fortova3.JPG
  • 636538944273576287_fortova1.JPG
  • 636538944335790761_fortova2.JPG

Fořtová Pavla

*1886 +1974

Podvečer

ID Aukce: 664
Olej, plátno, 50 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Po roce 1900. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 485.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:11:00

1 000 Kč

KKT05869 1500029.05.2018 18:14:53