• 636538945715180082_1feikl.JPG
  • 636538945855506252_feikl2.JPG
  • 636538945962958221_feikl4.JPG
  • 636538945909265802_feikl3.JPG
  • 636538945798162056_feikl.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Podzimní sad

ID Aukce: 665
Olej, karton, 29 cm x 43,5 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1910. Zaskleno. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 428.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:12:00

1 000 Kč

ZHZ44359 1000029.05.2018 18:15:21