• 636538947407242803_1majer.JPG
  • 636538947603008448_majer2.JPG
  • 636538947747638890_majer4.JPG
  • 636538947466264814_majer.JPG
  • 636538947673979508_majer3.JPG
  • 636538947537604759_majer1.JPG

Majer Antonín

*1882 +1963

Svitava u Adamova

ID Aukce: 666
Olej, plátno, 80,5 cm x 85,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1912. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 721.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:17:51

1 000 Kč

HPZ34910 1100029.05.2018 19:12:51
EVR10750 1000028.02.2018 11:14:50