Aukce Pohled do lesa Macoun Gustav
  • 636538949655024156_macoun.JPG
  • 636538949727305171_macoun1.JPG
  • 636538949584220801_1macoun.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Pohled do lesa

ID Aukce: 667
Olej, plátno, 95 cm x 95 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:14:00

5 000 Kč

PZU27276 6000028. 2. 2018 11:15:10