Aukce Krist Kodet Kristian
  • 636090407155213399_1kodet.JPG
  • 636091832014089807_kodet4.JPG
  • 636090407198964799_kodet.JPG
  • 636090407236934764_kodet1.JPG
  • 636090407270217079_kodet3.JPG

Kodet Kristian

*1948 +

Krist

ID Aukce: 67
Olej, karton, 60 x 30 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 19:36:00

1 000 Kč