• 636538957460897830_kral2.JPG
  • 636538957335619537_kral.JPG
  • 636538957521325166_kral3.JPG
  • 636538957406297637_kral1.JPG
  • 636538957572732165_kral4.JPG

Král Jaroslav

*1883 +1942

Zátiší s ovocem

ID Aukce: 671
Tempera, papír, 18,5 cm x 26 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Vpravo dole razítko, sbírka F. Venery, zaskleno.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:25:36

5 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 31

HMY56514 8000029.05.2018 19:20:35
AXE27631 7500029.05.2018 19:20:23
HMY56514 7000029.05.2018 19:20:00
AXE27631 6500029.05.2018 19:19:40
HMY56514 6000029.05.2018 19:19:05
AXE27631 5500029.05.2018 19:18:54
AXE27631 5000029.05.2018 19:18:42
HMY56514 4900029.05.2018 19:18:35
TAW96511 4800029.05.2018 19:18:30
HMY56514 4700029.05.2018 19:17:44
TAW96511 4600029.05.2018 19:17:42
HMY56514 4500029.05.2018 19:17:24
KQW97355 4400029.05.2018 19:17:14
HMY56514 4300029.05.2018 19:17:03
TAW96511 4200029.05.2018 19:16:59
HMY56514 4100029.05.2018 19:16:23
KQW97355 4000029.05.2018 19:15:59
HMY56514 3900029.05.2018 19:15:22
TAW96511 3800029.05.2018 19:15:17
TAW96511 3700029.05.2018 19:15:12
HMY56514 3600029.05.2018 19:14:41
TAW96511 3500029.05.2018 19:14:27
HMY56514 3400029.05.2018 19:12:24
KQW97355 3300029.05.2018 19:02:15
TAW96511 3200029.05.2018 18:43:13
XUW78816 3100029.05.2018 18:37:03
DZF53618 2400029.05.2018 14:24:48
HMY56514 2300029.05.2018 8:50:12
MQP37695 2200028.05.2018 13:25:48
AXE27631 2100026.05.2018 13:41:35