Aukce Na rybách Jelínek František Antonín
  • 636538965477516515_jelinek1.JPG
  • 636538965529395423_jelinek2.JPG
  • 636538965418285944_jelinek.JPG
  • 636538965345168481_1jelinek.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Na rybách

ID Aukce: 676
Olej, plátno, 70 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena, nutno čistit. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:23:00

1 000 Kč