• 636538973361898793_havlata.JPG
  • 636538973473172846_havlata2.JPG
  • 636538973419646103_havlata1.JPG
  • 636538973293299505_1havlata.JPG

Havlata Karel

*1885 +1957

Zimní motiv

ID Aukce: 679
Olej, dřevotříska, 51,5cm x 70,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:29:15

100 Kč

HIN79900 250029.05.2018 19:24:15