Aukce Rybář na loďce Kraus František Josef
  • 636538974852087389_kraus1.JPG
  • 636538974715219682_1kraus.JPG
  • 636538974947075318_kraus2.JPG
  • 636538974780868145_kraus.JPG

Kraus František Josef

*1904 +1976

Rybář na loďce

ID Aukce: 680
Olej, dřevotříska, 35,5 cm x 38,5 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:27:00

100 Kč