Aukce Stíny II. Peca Jiří
  • 636465361363088985_peca.JPG
  • 636465361439343170_peca1.JPG
  • 636465361493816349_peca2.JPG
  • 636465361546513389_peca3.JPG

Peca Jiří

*1952 +

Stíny II.

ID Aukce: 692
Olej, plátno, 80 cm x 130 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:39:00

500 Kč