Aukce Zátiší s lahvemi Michálek Jiří
  • 636465358541301313_michalek.JPG
  • 636465358652782708_michalek2.JPG
  • 636465358443867952_1michalek.JPG
  • 636465358598737546_michalek1.JPG

Michálek Jiří

*1944 +

Zátiší s lahvemi

ID Aukce: 694
Olej, plátno, 58 cm x 54 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 400 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:41:00

100 Kč