• 636465350133584067_1hudec.JPG
  • 636465350278599279_hudec1.JPG
  • 636465350338715086_hudec2.JPG
  • 636465350426229528_hudec3.JPG
  • 636465350206335543_hudec.JPG

Hudec Jaroslav

*1910 +1995

Provazochodci

ID Aukce: 699
Olej, plátno, 113 cm x 86 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

5 600 Kč

6 100 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:46:00

500 Kč

QCA35547 610029.05.2018 19:40:15
SQJ67854 560014.04.2018 16:40:04