Aukce Krajina v zimě Hanák Miroslav
  • 636465348747090712_hanak1.JPG
  • 636465348799326957_hanak2.JPG
  • 636465348858546090_hanak3.JPG
  • 636465348607232978_1hanak.JPG
  • 636465348676471140_hanak.JPG

Hanák Miroslav

*1946 +

Krajina v zimě

ID Aukce: 700
Olej, plátno, 68 cm x 84 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 600 Kč

5 600 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:47:00

500 Kč