• 636465345761880311_1kytka.JPG
  • 636465345824272728_kytka.JPG
  • 636465345881185155_kytka1.JPG
  • 636465345933017978_kytka2.JPG
  • 636465345990522206_kytka3.JPG

Fojtík Quido

*1926 +1995

Kytice za oknem

ID Aukce: 702
Akryl, karton, 87 cm x 61 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 200 Kč

3 300 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:53:08

100 Kč

HRI33382 330029.05.2018 19:48:07
KEC22272 320030.04.2018 0:48:36