Aukce Karlův most Fojtík Quido
  • 636465344174864288_most.JPG
  • 636465344237127726_most1.JPG
  • 636465344117492136_1most.JPG

Fojtík Quido

*1926 +1995

Karlův most

ID Aukce: 703
Akryl, karton, 60 cm x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:50:00

100 Kč