Aukce U nás IV. Kříž Jaroslav
  • 636465330498557679_kriz.JPG
  • 636465330670856113_kriz3.JPG
  • 636465330405128798_1kriz.JPG
  • 636465330555775313_kriz1.JPG
  • 636465330612188995_kriz2.JPG

Kříž Jaroslav

*1934 +

U nás IV.

ID Aukce: 709
Olej, plátno, 77 cm x 105 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 19:56:00

1 000 Kč