• 636554290201350799_BK.JPG
  • 636554290296529868_BK1.JPG
  • 636554290394529637_BK2.JPG
  • 636554290479561009_BK3.JPG
  • 636554290570747483_BK4.JPG

Knüpfer Beneš

*1844 +1910

U moře

ID Aukce: 719
Olej, plátno, fixované na kartonu, 35 cm x 24 cm, nesignováno, na rámu štítek autora, pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:06:00

1 000 Kč

IKG87629 2800028.05.2018 13:26:25