• 636554294822034882_1nejedly.JPG
  • 636554294904411036_nejedly.JPG
  • 636554294978587115_nejedly1.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Nymfy

ID Aukce: 721
Olej, plátno, 91 cm x 100 cm. Nesignováno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:08:00

1 000 Kč

RWA01746 1600029.05.2018 18:31:24
SEE77249 1500030.03.2018 12:41:58