• 636090414514173266_sindlar1.JPG
  • 636090414427764251_1sindlar.JPG
  • 636090414475265771_sindlar.JPG
  • 636090414566987456_sindlar2.JPG

Šindlar Zdeněk

*1939 +

Lodičky v přístavu

ID Aukce: 73
Pastel, karton, 39 x 27 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno. Nově zarámováno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:42:00

100 Kč