• 636474023755768172_sc3.JPG
  • 636474023315777186_1sc.JPG
  • 636474023508364075_sc1.JPG
  • 636474023418453586_sc.JPG
  • 636474023609927752_sc2.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Kytice

ID Aukce: 730
Olej, plátno, 135 cm x 100 cm. Signováno a datováno dole uprostřed.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:17:00

500 Kč