Aukce Podzim v Tróji Haise Václav
  • 636474005213241909_ha.JPG
  • 636474005112562789_1ha.JPG
  • 636474005464524759_ha3.JPG
  • 636474005305140347_ha1.JPG
  • 636474005387131981_ha2.JPG

Haise Václav

*1903 +1990

Podzim v Tróji

ID Aukce: 736
Olej, plátno, 50 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 600 Kč

3 600 Kč

Aukce končí: 29. 5. 2018 20:23:00

100 Kč