• 636581830406116923_sed.JPG
  • 636581830453963925_sed1.JPG
  • 636581830537461373_sed3.JPG
  • 636581830497571347_sed2.JPG
  • 636581830324435094_1sed.JPG

Sedláček David

Šumava

ID Aukce: 745
Olej, karton, 49 cm x 66 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:32:00

100 Kč