• 636581854322376642_rol3.JPG
  • 636581854424028407_rol5.JPG
  • 636581854371595864_rol4.JPG

Rolenec Josef

*1930 +2017

Kompozice II.

ID Aukce: 756
Akryl, plátno, 30 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Frekventant školy Ot. Nejedlého. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:43:00

100 Kč