• 636591435022671530_hlubucek.JPG
  • 636591435158951451_hlubucek1.JPG
  • 636591435207796372_hlubucek2.JPG
  • 636591435253920341_hlubucek3.JPG

Hlubuček Vladimír

Májový večer

ID Aukce: 757
Olej, plátno, 85 cm x 90 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:44:00

100 Kč