• 636091897717206268_capek111.jpg
  • 636091897770021810_capek.JPG
  • 636091897826743827_capek1.JPG
  • 636091897868621239_capek2.JPG
  • 636091897912530018_capek3.JPG

Čapek Karel

Chrám sv. Víta

ID Aukce: 76
Akvarel, karton, 62 x 44 cm. Signováno vpravo dole, zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:45:00

100 Kč