• 636591493340920009_turek1.JPG
  • 636591493451730449_turek2.JPG
  • 636591493097784932_1turek.JPG
  • 636591493195020254_turek.JPG
  • 636591493571059234_turek3.JPG

Turek Václav

*1924 +1988

Ticho večera

ID Aukce: 765
Olej, plátno, 65 cm x 82 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:52:00

100 Kč

UPY02280 420028.05.2018 9:24:44
HEQ91867 410004.05.2018 9:05:32
HEQ91867 400004.05.2018 9:05:28