• 636594776380307975_1pelisek.JPG
  • 636594776491358160_pelisek.JPG
  • 636594776582359982_pelisek1.JPG
  • 636594776652454238_pelisek2.JPG

Pelíšek Alexander

*1889 +1919

Zámek Poděbrady

ID Aukce: 767
Olej, karton, 56 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:54:00

100 Kč

JFR36863 400023.04.2018 16:25:56