• 636594778586133444_simunek1.JPG
  • 636594778665211493_simunek.JPG
  • 636594778844839532_simunek3.JPG
  • 636594778743402598_simunek2.JPG

Šimůnek Jaroslav

*1872 +1939

Břízy

ID Aukce: 768
Pastel, papír, 45 cm x 53 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:55:00

100 Kč