• 636594792855020120_1liesler.JPG
  • 636594793277494908_liesler.JPG
  • 636594793428277926_liesler2.JPG
  • 636594793358120705_liesler1.JPG

Liesler Josef

*1912 +2005

Pohár

ID Aukce: 773
Olej, dřevo, 30 cm x 14 cm. Signováno a datováno 1941 vpravo uprostřed. Dobročinná aukce, celý výtěžek, včetně aukční přirážky z tohoto obrazu, bude věnován na pomoc Vojtovi z GJKT Hradec Králové.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 21:00:00

1 000 Kč

Příhozů: 9

JNO36765 2100029.05.2018 20:08:29
FJL24302 2000029.05.2018 20:04:10
ZPN92999 1600029.05.2018 19:31:05
JNO36765 1500029.05.2018 12:36:30
ZPN92999 1400028.05.2018 15:24:56
JNO36765 1300025.04.2018 18:43:10
PKQ61191 1200024.04.2018 15:56:26
GVH65697 1100024.04.2018 15:29:50
JNO36765 1000023.04.2018 16:25:07