• 636596418476308024_mar.JPG
  • 636596418531579894_mar1.JPG
  • 636596418580807544_mar2.JPG
  • 636596418625844649_mar3.JPG

Warhol Andy

*1928 +1987

Marilyn

ID Aukce: 775
Litografie, ruční papír, velikost listu 56,5 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslo 69/100. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

10 500 Kč

10 500 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 21:06:21

1 000 Kč

FQT68856 1050029.05.2018 21:01:20