• 636596428055284308_1dal2.JPG
  • 636596428160650771_dal2.JPG
  • 636596428211563616_dal3.JPG

Dalí Salvador

*1904 +1989

Líhnutí

ID Aukce: 777
Litografie, ruční papír, velikost listu 50 cm x 66 cm, signováno v tisku vpravo dole. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

7 500 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 21:04:00

500 Kč

EJA42395 800029.05.2018 9:57:59
IOP70044 750021.05.2018 14:41:14