Aukce Jablka na porcelánové míse a tři zelené hrušky Špála Václav
  • 636710645914176933_1spala.jpg
  • 636710646283232547_spala2.jpg
  • 636710646394464964_spala3.jpg
  • 636710646046733825_spala.jpg
  • 636710646180390225_spala1.jpg
  • 636710646531465225_spala4.jpg

Špála Václav

*1885 +1946

Jablka na porcelánové míse a tři zelené hrušky

ID Aukce: 786
Olej, plátno, 27 cm x 35 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Na rubu číslo obrazu 985, uvedeno v soupisu díla V. Špály. Vystaveno : Goltzova Tvrz XI, číslo 126. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

350 000 Kč

410 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:09:46

10 000 Kč

VXF23345 41000017. 10. 2018 19:04:42
SSO22773 40000017. 10. 2018 19:03:37
VXF23345 39000017. 10. 2018 19:03:05
SSO22773 38000017. 10. 2018 19:02:44
VXF23345 37000017. 10. 2018 19:02:17
SSO22773 36000017. 10. 2018 18:57:44
VXF23345 35000017. 10. 2018 13:34:45