• 636710652695379733_1cerny2.jpg
  • 636710653104205059_cerny4.jpg
  • 636710652823537281_cerny.jpg
  • 636710652930100579_cerny3.jpg

Černý Karel

*1910 +1960

Kytice ve džbánu

ID Aukce: 789
Olej, plátno, 67,5 cm x 61,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. J. N. Assmann. Restaurátorské ověření ak. mal. rest. M. Martan. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

420 000 Kč

420 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:03:00

10 000 Kč