Aukce Letní krajina Kaván František
  • 636710658675074239_1kavan1.jpg
  • 636710658955966091_kavan2.jpg
  • 636710659058018863_kavan3.jpg
  • 636710658829161987_kavan.jpg
  • 636710659172715475_kavan4.jpg

Letní krajina

ID Aukce: 793
Olej, karton, 21,5 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Okolo roku 1900 - 1902. Vystaveno : Goltzova Tvrz.
Vyvolávací cena:

85 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:07:00

5 000 Kč

JHE15104 9000017. 10. 2018 18:56:09
JHE15104 8500017. 10. 2018 18:55:51