• 636710665345915558_kalvoda.jpg
  • 636710665453111210_kalvoda1.jpg
  • 636710665229892678_1kalvoda.jpg
  • 636710665562302790_kalvoda2.jpg

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Pohled do krajiny

ID Aukce: 796
Olej, plátno, 45 cm x 54,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

45 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:10:00

1 000 Kč