Aukce Cesta ve vsi s povozem Blažíček Oldřich
  • 636710668056007037_1blazicek.jpg
  • 636710668178768386_blazicek.jpg
  • 636710668310367068_blazicek1.jpg
  • 636710668390795596_blazicek2.jpg
  • 636710668481638496_blazicek3.jpg

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Cesta ve vsi s povozem

ID Aukce: 797
Olej, plátno, fixované na kartonu, 41,5 cm x 51 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vystaveno : Goltzova Tvrz.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

210 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:41:12

10 000 Kč

Příhozů: 14

QZX44815 21000017. 10. 2018 19:36:12
YME18249 20000017. 10. 2018 19:35:32
QZX44815 19000017. 10. 2018 19:30:49
YME18249 18000017. 10. 2018 19:30:14
QZX44815 17000017. 10. 2018 19:26:48
YME18249 16000017. 10. 2018 19:25:34
QZX44815 15000017. 10. 2018 19:20:57
YME18249 14000017. 10. 2018 19:20:11
QZX44815 13000017. 10. 2018 19:15:58
YME18249 12000017. 10. 2018 19:14:56
QZX44815 11000017. 10. 2018 19:10:34
YME18249 10000017. 10. 2018 19:10:14
QZX44815 9500017. 10. 2018 19:06:22
YME18249 9000017. 10. 2018 13:36:07