• 636710678329964957_zoubek.jpg
  • 636710678449086144_zoubek1.jpg

Zoubek Olbram

*1926 +2017

Žehnání

ID Aukce: 801
Plastika, zlacený cín, 67,5 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:26:03

5 000 Kč

Příhozů: 11

HWP28068 5000017.10.2018 19:21:03
WHS23070 4900017.10.2018 19:17:29
IOL84228 4800017.10.2018 19:17:21
WHS23070 4700017.10.2018 19:15:06
IOL84228 4600017.10.2018 19:14:58
WHS23070 4500017.10.2018 19:11:53
IOL84228 4400017.10.2018 19:11:48
WHS23070 4300017.10.2018 19:10:22
RSY05977 4200017.10.2018 19:10:21
WHS23070 4100017.10.2018 10:39:06
RVX98737 4000029.08.2018 8:20:57