Aukce Zimní krajina Soukup Josef
  • 636710680779993341_1soukup.jpg
  • 636710681043416929_soukup1.jpg
  • 636710681129927202_soukup2.jpg
  • 636710680904403816_soukup.jpg

Soukup Josef

*1890 +

Zimní krajina

ID Aukce: 802
Olej, karton, 33,5 x 50,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:16:00

1 000 Kč