• 636710683099641546_1havelka.jpg
  • 636710683226713705_havelka.jpg
  • 636710683432112590_havelka2.jpg
  • 636710683332682851_havelka1.jpg

Havelka Roman

*1877 +1950

U řeky

ID Aukce: 803
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:17:00

1 000 Kč

YUM87760 2000017.10.2018 18:46:52