• 636669091039184507_1krajina.jpg
  • 636669091154275750_krajina.jpg
  • 636669091403885932_krajina2.jpg
  • 636669091288947008_krajina1.jpg

Hauptmann Michael

*1840 +1921

Pohled na Correggio

ID Aukce: 804
Olej, karton, 9 cm x 10 cm. Vpravo dole značeno místo a datace. Nesignováno. Kolem roku 1890. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:18:00

1 000 Kč