Aukce Při západu slunce Waldhauser Antonín
  • 636710691697389128_wald1.jpg
  • 636710691801042001_wald.jpg
  • 636710691932174318_wald2.jpg
  • 636710692077063793_wald3.jpg
  • 636710692176693169_wald4.jpg

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

Při západu slunce

ID Aukce: 807
Olej, karton, 24 cm x 15,5 cm. Nesignováno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:21:00

1 000 Kč

TOD49485 1200016. 10. 2018 16:30:42